Bizden Gelişmeler

Denizliden Haberler

Denizli Çınarda Günlük Apart,

 denizli çınar günlük apart, denizli çınar günlük kiralık apart, denizli çınarda günlük apart, denizli kiralık apart günlük, denizli merkez apart günlük, denizlide gunluk kiralik apart, denizlide günlük apart, günlük kiralık apart denizli, denizli günlük kiralık apart, denizli günlük apart, denizli çınar günlük apart,  denizli çınarda günlük apart,  denizlide günlük apart, denizli günlük apart,

Denizlide Ucuz Apart

Klima ve Kombi

24 Saat Sıcak Su

Hızlı ve Sınırsız İnternet

Uydu Yayını

Buzdolabı

Çamaşır Makinası

Ocak

Tüm Mutfak Gereçleri

Ütü ve Ütü Masası

Elektrik Süpürgesi

Saç Kurutma standart olarak sunulmaktadır.

DENİZLİ APART SOSYAL YAŞAM

Peyzaj Alanı • Doğal Göletler • Farklı Konseptlerde Apartlar • Çiçek Bahçesi • Aktivite Alanı Gösteri alanı Çocuk Oyun Alanları • Dinlenme Terasları • Kış Bahçeleri Göl Kenarında Yürüyüş ve Koşu Parkurları • Kapalı Yüzme Havuzu • Çocuk Yüzme Havuzu • Türk Hamamı • Fitness Sauna manzaralı apartlar Denizli Günlük Apart'da... Her zaman formda kalabileceğiniz birçok spor olanağının yanı sıra manzaralı yüzme havuza yakın Denizli Apart... Ayrıcalıklar yanı başınızda! Sizi daha sağlıklı, daha mutlu ve daha dinamik hissettirebilecek pek çok aktivite ve spor olanağı Denizli Kınıklı Apart'da. Yetişkinler ve çocuklar için kapalı yüzme havuzları, yürüyüş ve koşu parkurları, tenis kortu, streetball alanı, fitness center, saunalar, Türk hamamı ve daha birçok ayrıcalık Liva’da. denizli günlük apart Tacına kavuşuyor. Modern ve şehirli kimliğinin köklerini Denizli'den alan, kuşaktan kuşağa büyük bir özenle aktarılan kültür mirasına yeni nesil yapıları alarak büyük bir değişim rüzgârı yakalayan Denizli Çınar - Denizli Çamlık, açılan irili ufaklı kültür ve sanat merkezleriyle şehrin nabzını tutuyor. Bu mükemmel lokasyonda yatırımınıza ve yaşamınıza değer katacak muhteşem bir proje başlıyor:

Denizli Günlük Apart,

Denizli Apart.
DENİZLİ'NİN MERKEZİNDE, ŞEHRİN KALBİNDE
Hangimiz birkaç dakikada Çevre Yollarına, Çardak Havaalanına ve bağlantı yollarına ulaşmayı istemez ki? Denizli merkezinde Dünya'nın en büyük turizm merkezi Pamukkale'ye komşu, köklü ve saygın eğitim kurumları, Türkiye'nin en gelişmiş donanımına sahip sağlık kuruluşları, ticaretin kalbi olan plaza ve alışveriş merkezlerine yürüme mesafesinde olacak. "Benim Adım Doğa, Benim adım Denizli Apart" Keyifli bir yaşama adım atın. Şehir Parkı, Denizli'nin devasa şehir parkı İncilipınar'da barındırıyor. Bu park, renkli bir sosyalleşme alanı sunarken, özlediğimiz bitki örtüsünü de bize geri verecek. Peyzaj zenginliği, yürüyüş parkurları, spor alanları, bisiklet yolları ve dinlenme alanlarıyla, rengarenk bir doğa ve cıvıl cıvıl bir yaşamla karşılaşacaksınız. Şehir Meydanı Demokrasi Meydanı Denizli Günlük Apart merkezi Forum Çamlık’da, adından çokça söz ettirecek bir şehir "Benim Adım Denizli Günlük Apart" Denizli Kampüs- Denzili Kınıklı- Denizli Bağbaşı semtleri arasında hizmet verecek metronun uzunluğu yaklaşık 16 km olup, toplam 11 istasyon barındırması planlanıyor. Başakşehir Metro İstasyonuna giriş çıkışlarsa Denizli Apart üniversite meydanından gerçekleşecek. Denzili Aapart, Denizli Ada Gayrimenkul Şehir Parkı’na uzanan caddesi, alışveriş ve sosyal alanları, capcanlı meydanı ve konforlu, ferah yaşam olanaklarıyla tam bir cazibe "Benim Adım Denizli Apart Gelecek" Kabına sığmayan Denizli adım adım büyürken, Denizli Apart yeni bir şehir merkezi haline geliyor.

Adınız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Telefon Numaranız (isteğe bağlı)

İletiniz

  Apartlarımızdan Görseller
Etiketler:, , , , , , , , , , , ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir