Bizden Gelişmeler

Denizliden Haberler

Denizli Apart Günlük Daireler |Denizli Kınıklı Apart Daireler

 denizli çınar günlük apart, denizli çınar günlük kiralık apart, denizli çınarda günlük apart, denizli kiralık apart günlük, denizli merkez apart günlük, denizlide gunluk kiralik apart, denizlide günlük apart, günlük kiralık apart denizli, denizli günlük kiralık apart, denizli günlük apart, denizli çınar günlük apart, denizli çınarda günlük apart, denizlide günlük apart, denizli günlük apart,

Denizli Kınıklı Apart

Denizli Apart Kiralık Dairelerde Bir evden beklediğiniz her şeyin daha fazlası var. Daha güzel bir manzara, daha geniş konforlu evler, daha büyük yemyeşil parklar, daha fazla aktivite, daha iyi bir konum, daha kolay ulaşım ve daha değerli bir yatırım... Denizlide Kiralık Daireler denizli manzaralıları, yemyeşil ağaçlar ve Siz Bir yanınızda tüm güzellikleriyle gözlerinizin önüne serilen ışıl ışıl Denizli Apart diğer yanda uçsuz bucaksız Denizli... Denizli Apart’ın eşsiz denizli manzarasını anlatmaya kelimeler yetmez

Denizli Kınıklı Apart Sahibinden - Yaz&Kış Balkon Keyfi

Nefes kesen manzaranın tadını yaz-kış çıkarın diye tüm dairelerde camla kapanabilen bir balkon bulunuyor. Sabah kahvaltılarınıza, 5 çaylarınıza, arkadaş toplanmalarınıza, akşam yemeklerinize bir tık daha fazla keyif katan manzaralı balkonuzda daha fazla vakit geçirmek için eve dönmeyi iple çekeceksiniz.

Denizli Kınıklı Günlük Apart

Denizli Apart - Ada Gayrimenkul’ın tam kalbinde yeşilin her tonunu görebileceğiniz çiçek bahçeleri, ağaçları, yemyeşil çimenleri, su kanalları, çocuk oyun alanları, bisiklet yolları, koşu parkurlarıyla çevrili devasa bir yaşam parkı bulunuyor. Günün stresini üzerinizden atmanız rahat bir nefes almanız için bir tık fazlasını sunuyoruz.

Denizli Kınıklı Apart Daire Fiyatları

Denizli Apart Kiralık Dairelerde , Denizli'nin’ın en kolay ulaşım sunan noktasında yer alıyor. Alışveriş merkezleri ve sosyal mekanlara kesiştiği yerde 10 dakikalık mesafede. Aynı zamanda Gar istasyonuna, Otobüs terminallerine komşu olan, Çardak Havaalanı’na 19 km, ulaşımının tam ortasında yer alıyor. Üniversiteler, hastaneler, seçkin AVM’ler ve iş merkezleri ile çevrili olan Denizli Aapart mükemmel konumuyla beklentilerinizin bir tık üzerine çıkıyor.

Adınız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Telefon Numaranız (isteğe bağlı)

İletiniz

Etiketler:, , , , , , , , , , , ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir