Bizden Gelişmeler

Denizliden Haberler

Denizli Pamukkale Üniversitesi Kınıklı Kampüs’de Suite Apartlar

Denizli Günlük Apart Dairelerimiz Kınıklı Merkezde Üniversiteye çok yakın yol tarifi aşağıdaki gibidir.

Minibüs ile:

Otogardan: İkinci Ticari yoluna kadar yürüyünüz (yaklaşık 300 mt). Kınıklı Kampüsü’ne gitmek için Pamukkale Üniversitesi İncilipınar dolmuşlarına bininiz (Dolmuşların üzerinde Pamukkale Üniversitesi yazısı bulunmaktadır). Kınıklı Kampusu, dolmuşların son durağında yer almaktadır.

Tren İstasyonundan: Birinci Ticari yoldan (istasyonun tam karşısındaki yol) yukarıya yaklaşık 200 metre yürüyünüz. Işıklardan sağa dönerek İkinci Ticari yola kadar yürüyünüz. Kınıklı Kampusu’na gitmek için Pamukkale Üniversitesi İncilipınar dolmuşlarına bininiz (Dolmuşların üzerinde Pamukkale Üniversitesi yazısı bulunmaktadır). Kınıklı Kampusu dolmuşların son durağında yer almaktadır.

 Şehir merkezinden: Kınıklı Kampusu’na gitmek için Pamukkale Üniversitesi İncilipınar dolmuşlarına bininiz (Dolmuşların üzerinde "Pamukkale Üniversitesi" yazısı bulunmaktadır). Kınıklı Kampusu dolmuşların son durağında yer almaktadır.

Not: Taksi ücretleri diğer şehirlere oranla oldukça yüksektir.

Otobüs ile:

Bayram Yeri'nden: Bayram Yeri’nden 25 ve 23 nolu otobüsler Kınıklı Kampüsü’ne gitmektedir.

Özel İdare İşhanı önünden (Dışbank önünden): 3, 31, 10, 21 ve 29 nolu otobüsler Kınıklı Kampüsü’ne gitmektedir.

 Özel Araç ile:

Ankara Yönünden: Şehrin girişindeki büyük kavşaktan sola dönerek Acıpayam(Antalya) yönünde ilerleyiniz. Yaklaşık 3-4 km bu yolda gidiniz. Sağda Pekdemir Çiftliği isminde bir alışveriş merkezi ve BP petrol istasyonunu göreceksiniz. Burayı yaklaşık 200 mt geçtikten sonra, sağ tarafta Pamukkale Üniversitesinin büyük panosunu göreceksiniz. Buradan sağa dönerek yaklaşık 100 mt sonra Kınıklı Kampusu kuzey kapısı ulaşacaksınız. Kapıdan girdikten sonra sağdaki yoldan yukarıya geldiğinizde ilk büyük bina Eğitim Fakültesi binasıdır.

İzmir Yönünden: Denizli otogarını geçerek Acıpayam(Antalya) yönünde ilerleyiniz. Yaklaşık 3-4 km bu yolda gidiniz. Sağda Pekdemir Çiftliği isminde bir alışveriş merkezi ve BP petrol istasyonunu göreceksiniz. Burayı yaklaşık 200 mt geçtikten sonra, sağ tarafta Pamukkale Üniversitesinin büyük panosunu göreceksiniz. Buradan sağa dönerek yaklaşık 100 mt sonra Kınıklı Kampusu kuzey kapısı ulaşacaksınız. Kapıdan girdikten sonra sağdaki yoldan yukarıya geldiğinizde ilk büyük bina Eğitim Fakültesi binasıdır.

Antalya-Muğla Yönünden: Pamukkale Üniversitesi, Antalya-Muğla yönünden Denizli’ye gelirken şehrin girişinde yer almaktadır. Yolun sol tarafında Pamukkale Üniversitesinin büyük ışıklı panosu bulunmaktadır. Buradan sola dönerek yaklaşık 100 mt sonra Kınıklı Kampüsü kuzey kapısı ulaşacaksınız. Kapıdan girdikten sonra sağdaki yoldan yukarıya geldiğinizde ilk büyük bina Eğitim Fakültesi binasıdır.

Adınız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Telefon Numaranız (isteğe bağlı)

İletiniz

 
Etiketler:, , , , , , , , ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir