Bizden Gelişmeler

Denizliden Haberler

Denizlide Günlük Apart

  Sadece Denizli Denizli Günlük Apart Denizli'nin en lüx semtlerinde ’de yasarken gözünüz Denizli Apart’dan baskasını görmeyecek. Burada sadece Denizli  Apart ve siz varsınız.  Dısarı çıktıgınızda Pamukkale Üniversitesi'ni ve Yeşil manzaralarını göreceksiniz. Denizli Apartın nezih rahatını göreceksiniz. Denizli'nin en popüler alısveris merkezlerini göreceksiniz. Çamlık Korusu’nu göreceksiniz. Havalimanı’nı göreceksiniz. Denizli'nin canlı temposunu göreceksiniz. Denizli'yi Denizli yapan ne varsa Denizli Günlük Apart’da bulacaksınız.

Denizli Günlük Apart Ucuz

Biz Denizli Günlük Apart'ı insa ederken Denizli Apart’dan ilham aldık. Denizli'nin kalbinde, Denizli'ye benzeyen bir yasam merkezini, Denizli'ye âsık olanlarla bulusturmak için. "Kendi Apartınıza sahip olmanın mutluluğu" Yaşanabilir yaşam alanlarını Denizli'ye kazandırmaya devam eden Pekdemir Avm, Denizli Kınıklı apartları projesi ile onlarca ailenin daha ev sahibi olma hayalini gerçekleştirdi.

Denizli Günlük Apart Kampüs

Sosyal apart Projeleri kapsamında çok uygun ödeme koşullarıyla satışa sunulan, 1+1 ve 2+1 denizli Apart daire tiplerinden oluşan projede bugün daire sahipleri kendi evlerinde olmanın mutluluğunu ve huzurunu yaşıyor. Sevdiklerinizle daha keyifli zaman geçirmek için.. Site yaşamının başladığı Kınıklı ve Üniversite apart'da gerek sahip olduğu inşaat kalitesi ve sosyal donatı alanları, gerekse sunduğu sosyal imkanlarla modern bir yaşam imkanı sunuyor. Ada Gayrimenkul tarafından Site içerisinde yaptırılan ve teknolojinin getirdiği son yeniliklerle donatılan 20 apartlarda Okulunda çocuklarımız yol sorunlarıyla zaman kaybetmeden, evlerinin yanıbaşındaki tam donanımlı bir Eğitim Kurumunda eğitim görmenin kolaylığını yaşıyorlar. Aileler site içerisinde yeralan ve tüm temel ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri çeşitliliğe sahip işyerlerinden alışverişlerini yapabiliyor, böylece sevdiklerine daha çok zaman ayırabiliyorlar.  

Denizli Günlük Apart Çınar

Denizli Günlük Apart daire projesindeki daire sahipleri, yıllardır harcadıkları emeğin karşılığında modern bir yaşam alanında yaşamanın keyfini ve huzurunu duyuyorlar. İŞ VE EĞLENCE DÜNYASININ NABZININ ATTIĞI FORUM ÇAMLIK, PAMUKKALE VE SERVERGAZİ GİBİ SEMTLERİN HEMEN YANI BAŞINDA YAŞAYACAKSINIZ. TARİHİ YARIMADADAN İSTEDİĞİNİZ AVM’YE ANINDA ULAŞABİLECEKSİNİZ. ÇEVRE YOLLARINA VE HAVAALANI YOLLARINA, TRAFİĞE GİRMEDEN, KOLAYCA ULAŞACAKSINIZ. Rüyalarınızdan ilham aldık Dinlenmek, yürümek, stres atmak deyince hepimizin aklına elbette sahil geliyor.  Ama artık sahile inmek için arabanıza binip kilometrelerce yol yapmanıza gerek yok. Denizli Aapart Günlük , Denzili Merkez Yolu’na sadece 1 dakika mesafede! Yepyeni bir konfor anlayısını, Denizli'nin sagına soluna degil, tam kalbine, Denizli Apart getiriyoruz. Denizli'nin Kalbinde Size Bir Yer Açtık Dinlenmek, yürümek, stres atmak deyince hepimizin aklına elbette sahil geliyor.
Denizli Günlük Apart 1+0
Cadde Üstü Bir Yasam Tasarladık Bir yasam merkezinden dışarı çıktığınızda önünüzde sadece bombos bir yol varsa,  orası gerçekten bir “yasam” merkezi midir? Denizli Günlük Apart’da yasarken, evinizden dışarı çıktığınızda “Denizli Apart” ile karşılasacaksınız, şaşırmayın…Çünkü yeni eviniz; tarihin, kültürün, medeniyetlerin buluştuğu yerde yükseliyor.
Etiketler:, , ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir